Notice: Undefined offset: 3 in /home/vady7u06/public_html/tsitka.com.ua/catalog/model/extension/module/cyber_nsmenu.php on line 166Notice: Undefined offset: 3 in /home/vady7u06/public_html/tsitka.com.ua/catalog/model/extension/module/cyber_nsmenu.php on line 166Notice: Undefined offset: 3 in /home/vady7u06/public_html/tsitka.com.ua/catalog/model/extension/module/cyber_nsmenu.php on line 166Notice: Undefined offset: 3 in /home/vady7u06/public_html/tsitka.com.ua/catalog/model/extension/module/cyber_nsmenu.php on line 166Notice: Undefined offset: 3 in /home/vady7u06/public_html/tsitka.com.ua/catalog/model/extension/module/cyber_nsmenu.php on line 166 Кондиціонер Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA Suzumi (артикул: 19115)

поставка зі складу виробника

Кондиціонер Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA Suzumi

Є в наявності 101
0
Модель: 6237
Артикул: RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA
16800.00 грн
Нашли дешевле ?
Короткий опис
Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA Suzumi PKVSG Inverter - це кондиціонери інверторного типу, розроблені для абсолютного комфорту. Інверторна технологія є гарантією високої продуктивності, високої потужності, низького... Читати далі...
Загальні характеристики
Бренд Toshiba Вага внутрішнього блоку (кг) 9 Вага зовнішнього блоку (кг) 28 Висота внутрішнього блоку (мм) 293 Висота зовнішнього блоку (мм) 550 Гарантійний термін, міс. 36 Глибина внутрішнього блоку (мм) 230 Глибина зовнішнього блоку (мм) 290 Енергоспоживання в режимі обігріву (кВт) 0.8 Енергоспоживання в режимі охолодження (кВт) 0.6 Всі характеристики

Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA Suzumi PKVSG Inverter - це кондиціонери інверторного типу, розроблені для абсолютного комфорту. Інверторна технологія є гарантією високої продуктивності, високої потужності, низького рівня шуму і максимально точного підтримки температури. Сучасний дизайн внутрішнього блоку з LED-індикатором і високий клас енергоефективності А ++, працює на охолодження та обігрів при зовнішній температурі до -15°С, встановлений фільтр тонкого очищення повітря IAQ-filter. У серії Suzumi доступні функції самоочищення, автоматичної діагностики, а також опція управління по Wi-Fi. Кондиціонери функціонують на холодоагенті "майбутнього" - R32 - економічному, енергоефективний і озонобезпечному фреоне.

Основні функції і режими роботи

Робочі режими

 1. Охолодження / Обігрів. Кондиціонер здатний працювати в режимі нагріву при морозах до -15 градусів.
 2. Режим осушення допомагає кондиціонеру підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні.
 3. Режим вентиляції створює циркуляцію знаходиться в приміщенні, і його очищення без охолодження або обігріву.

Управління кондиціонером

 1. Інверторний компресор, за рахунок чого знижено енергоспоживання на 20-40% в порівнянні зі звичайними компресорами, а також зменшений рівень шуму і підвищена точність підтримки температури.
 2. Холодоагент R32, який абсолютно безпечний для навколишнього середовища.
 3. Клас енергоефективності А ++, завдяки цьому споживання електроенергії зведено до мінімуму.
 4. Функція «Комфортний сон». Режим комфортного сну забезпечує оптимальні умови для здорового сну - знижує рівень шуму, підтримує температурні показники на потрібному рівні.
 5. Режим підвищеної потужності Hi-power дозволить в найкоротші терміни добитися бажаної температури в кімнаті.
 6. ECO режим дозволяє досягти енергозбереження до 25% в порівнянні зі стандартними настройками. Функція ECO автоматично підвищує або знижує температуру, щоб запобігти надмірним перепадів температури і зайвих витрат електрики.
 7. Зручний пульт дистанційного керування. Дистанційний пульт управління кондиціонером спроектований таким чином, щоб будь-якій людині було зручно здійснювати управління спліт-системою. Ергономічний, з зручно розташованими кнопками, дозволяє дистанційно керувати не тільки включенням, вимиканням і вибором програм, але і можливістю задавати частоти обертання вентилятора і записувати налаштування в пам'ять натисненням однієї кнопки.
 8. Низький рівень шуму. У самому тихому режимі - всього 23 дБА шуму.
 9. Режим «Мій комфорт». Цей режим вибирає температуру і швидкість повітряного, оптимальні для створення комфорту в приміщенні. Вам більше не потрібно вибирати режими і параметри - кондиціонер подбає про Вас.
 10. Режим Авто. Активувавши режим АВТО, спліт-система самостійно встановить оптимальний температурний режим, виходячи з даних, отриманих вбудованими датчиками системи.

Функції та опції

Здоров'я

 1. Toshiba IAQ фільтр. Ця технологія здатна істотно пригнічувати репродуктивну здатність шкідливих бактерій і вірусів. Крім того фільтр запобігає формуванню цвілі і грибів поглинає і розкладає дим, аміак, летючу органіку і погані запахи.
 2. Пиловий і вугільний фільтр. Пиловий і вугільний фільтри очищають повітря від дрібніє частинок пилу, що знаходяться в повітряних масах, а також від неприємних запахів.

Функції

 1. Wi-Fi ready (опція). Завдяки модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати де і з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернет мережі (додаткова опція).
 2. Автоматична діагностика. Режим самодіагностики призначений для того, щоб система могла сама себе тестувати на наявність помилок і несправностей. Виявивши несправність, кліматична система повідомляє код помилки на дисплей.
 3. 3D повітряний потік - 6 напрямів. 6 напрямків жалюзі дозволяють створити об'ємний повітряний потік, завдяки якому рівномірно охолоджується або обігрівається повітря в приміщенні.
 4. Вибір потужності - ця функція допомагає зробити сучасний спосіб життя комфортнішим, так як це забезпечує економію електроенергії одним натисканням кнопки. Спочатку режим вибору потужності встановлюється на 100%, що вказує на роботу компресора нормальним номінальним струмом. Якщо встановлено 75% або 50%, компресор обмежить операцію на 75% або 50% відповідно.
 5. Функція автоматичного перезапуску. Кондиціонер оснащений незамінною функцією автоматичного перезапуску, яка здатна відновити задані раніше функції і режими після збоїв з електропостачанням.
 6. Запис налаштувань в пам'ять натисненням однієї кнопки.
 7. Таймер можна встановити час включення і виключення або запрограмувати настройки для повторення кожні 24 години.
 8. Система самоочищення. Після завершення роботи в режимі охолодження кондиціонер здійснює продування повітрям елементів внутрішнього блоку, завдяки чому випаровуються залишки конденсату на теплообміннику, турбіні і дренажної ванній, що не допускає розвитку бактерій і цвілі ..

Додаткові опції

 1. Миється передня панель. Зовнішня панель внутрішнього блоку легко знімається, завдяки цьому користувач може самостійно забезпечити зовнішній догляд за спліт-системою.
 2. 3-х хвилинна автоматична затримка пуску компресора для захисту системи.
 3. Прихований LED дисплей.

Купити кондиціонер Toshiba (Тошиба) RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA серії Suzumi від офіційного представника.

Характеристики
Бренд Toshiba
Вага внутрішнього блоку (кг) 9
Вага зовнішнього блоку (кг) 28
Висота внутрішнього блоку (мм) 293
Висота зовнішнього блоку (мм) 550
Гарантійний термін, міс. 36
Глибина внутрішнього блоку (мм) 230
Глибина зовнішнього блоку (мм) 290
Енергоспоживання в режимі обігріву (кВт) 0.8
Енергоспоживання в режимі охолодження (кВт) 0.6
Країна виробник Таїланд
Мін. температура на обігрів -15 °C
Мін. температура на охолодження -15 °C
Макс. температура на обігрів +18 °C
Макс. температура на охолодження +48 °C
Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт 1
Маркування кондиціонера, тис. BTU 9
Напруга живлення, Ph/V/Hz 1/220-240/50
Потік повітря (куб. м/год) 600
Потужність обігріву, кВт 2.5
Потужність охолодження, кВт 3.2
Призначення кондиціонера Побутовий
Пункт видачі в місті Вінниця, Дніпро, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці
Рівень шуму (дБ) 23
Режим обігріву Кондиціонер зима літо
Режими роботи Охолодження, Осушення, Вентилятор, Авто підтримка температури (AUTO), Обігрів
Рекомендована площа приміщення 21-27 м²
Серія Toshiba Suzumi
Тип блоку Настінний
Тип гарантії Виробник
Тип компресора Інверторний
Тип кондиціонера Спліт-система
Тип фреону R-32
Функції кондиціонера wi-fi управління, захист від замерзання, захист від перепадів напруги, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години
Ширина внутрішнього блоку (мм) 798
Ширина зовнішнього блоку (мм) 780

Написати відгук

Авторизація
Рекомендовані товари

Сітка Клімат tsitka.com.ua - кращі пропозиції для Вас.

Сітка Клімат tsitka.com.ua - Товари з доставкою по Україні. Відбудуємо країну разом!

Кондиціювання:  побутові кондиціонерипромислові кондиціонери, теплові насоси, другое с доставкой по Украине.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові кондиціонери
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Будматеріали: сітка-рабиця, кондиціонери, насоси, інше обладнання з доставкою по Україні.
Металева сітка в широкому асортименті з доставкою
Ми займаємося виробництвом і установкою Сітки Рабиці  а також робимо вироби з металу такі як: ворота, паркани, хвіртки, дашки на криниця, сходи, ангари, навіси, решітки на вікна та інші вироби.  Гарантія, доставка по всім регіонам України.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Насоси:  занурювальні насосивихрові насоси, шнекові насоси, комплектуючі з доставкою по Україні.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові електронасоси
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Твоя крамниця  tsitka.com.ua пропонує своїм відвідувачам дуже великий асортимент:  сітки рабиці власного виробництва, кондиціонерів, теплових насосів, водяних насосів  по кращим цінам в Україні.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Акції - Липень 1-30
tsitka.com.ua отзывы: 78 из  100 125 голосов.