поставка зі складу виробника

ᐈ Шафа керування з релейним керуванням ✅ ⭐

Є в наявності 1
0
Модель: Шафа керування з релейним керуванням
0.00 грн
Нашли дешевле ?
Короткий опис
ᐈ Шафа керування з релейним керуванням ✅ ⭐Застосування релейного регулювання забезпечує:підтримка заданих параметрів системи;каскадний метод керування групою насосів;взаємне резервування електродвигунів;вирівнювання мо... Читати далі...

ᐈ Шафа керування з релейним керуванням ✅ ⭐

Застосування релейного регулювання забезпечує:

підтримка заданих параметрів системи;

каскадний метод керування групою насосів;

взаємне резервування електродвигунів;

вирівнювання моторесурсу електродвигунів

Сфера використання:

системи холодного та гарячого водопостачання;

технічне водопостачання;

опалення;

системи зрошення;

вентиляція;

кондиціювання;

живлення казанів.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Шафа керування має два режими керування – Ручна та Автоматична. Вибір режиму здійснюється користувачем. У ручному режимі – керування насосами здійснюється на передній панелі шафи кнопками «Пуск/Стоп» відповідного насоса з відображенням індикації стану. В автоматичному режимі від сигналів зовнішніх датчиків. Принцип роботи шафи заснований на схемі каскадного включення електродвигунів за сигналом від зовнішнього датчика зворотного зв'язку (тиск, витрата, температура, рівень, перепад тиску тощо).


АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ

Розглянемо принцип автоматичного режиму з прикладу установок підвищення тиску. Шафа керування даної серії забезпечує підтримку заданого значення тиску шляхом каскадного пуску/зупинки насосів. У шафі передбачена регульована затримка для пуску та зупинки насосів, що дозволяє обмежити кількість пусків у разі низької стабільності в гідравлічній системі.

Для вирівнювання ресурсу електродвигуна за часом реалізовано функцію зміни послідовності включення та вимкнення насосів. Насос із найбільшим напрацюванням завжди відключається першим, з найменшим напрацюванням – завжди першим включається.Шафа керування приймає сигнал (сухий безпотенційний контакт) від реле тиску вбудованого на боці нагнітання. Пуск насоса здійснюється із заданою затримкою часу після сигналу від реле про низький тиск. Якщо протягом наступного заданого часу реле не сигналізує про досягнення заданого тиску, то працює каскадом другий насос і далі за кількістю робочих насосів. Зупинка насоса здійснюється із заданою затримкою часу за сигналом від реле про досягнення заданого значення тиску. Якщо протягом наступного часу реле не фіксує падіння тиску, то зупиняється наступний насос і далі каскадом зупинка всіх насосів.

Шафа керування з релейним керуванням приймає сигнали від реле захисту від сухого ходу, встановлюється на всмоктувальному трубопроводі, або від поплавця з накопичувальної ємності. За їх сигналом за відсутності води шафа керування вимкне насоси, захищаючи від руйнування в результаті роботи при сухому ході.

У шафі передбачено автоматичне включення резервних насосів у разі виходу з експлуатації робітників. Можливість вибору кількості робочих та резервних насосів передбачена. У шафах керування на 1 і 2 насоси передбачено керування тільки від реле захисту від сухого ходу та реле тиску, у шафах на 3 насоси і більше з'являється можливість керування від аналогового датчика 4-20 мА.

АВАРІЙНІ СИТУАЦІЇ

Аварія відповідного насоса.

СЕРІЯ З М'ЯКИМИ ПУСКАТНИКАМИ

Шафи управління з м'якими пускачами призначені для плавного пуску та зупинки електродвигунів 3х380В.Пусковий струм при прямому включенні в 6-7 разів перевищує номінальний, тоді як плавний пуск є щадним для електродвигуна і механізму, при цьому пусковий струм вище від номінального в 2-3 рази, що дозволяє істотно зменшити знос насосів, уникнути гідроударів, а також знизити навантаження на мережу під час запуску. Прямий пуск є основним фактором, що призводить до передчасного старіння ізоляції та перегріву обмоток електродвигуна і, як наслідок, зменшення його ресурсу у кілька разів. Реальний термін експлуатації електродвигуна більше залежить не від часу напрацювання, а від загальної кількості пусків. Правило Монцінгер показує зменшення життєвого циклу електродвигуна через постійне перевищення температури в його обмотках.

МОДИФІКАЦІЯ З ДВОМА ВВЕДЕННЯМИ ЖИВЛЕННЯ

У разі встановлення шафи керування на об'єктах I (крім особливої ​​групи) та II категорій електропостачання шафа може бути реалізована з живленням від двох незалежних джерел електропостачання (з вбудованим АВР або без). У шафах із вбудованим АВР при обриві, зникненні або неправильній послідовності підключення фаз відбувається автоматичне перемикання з основного введення на резервний, а при відновленні живлення на основному введенні – зворотне перемикання. На передній панелі передбачено вибір основного введення живлення за допомогою перемикача. Наприкінці маркування шафи додає


✓ Шафа керування з релейним керуванням з доставкою по Україні ⭐

Написати відгук

Авторизація
Рекомендовані товари

✓ купити Шафа керування з релейним керуванням, ✓ ціна, ✓ ціна Шафа керування з релейним керуванням, ✓ фото Шафа керування з релейним керуванням, ✓ продаж Шафа керування з релейним керуванням

Сітка Клімат tsitka.com.ua - кращі пропозиції для Вас.

Сітка Клімат tsitka.com.ua - Товари з доставкою по Україні. Відбудуємо країну разом!

Кондиціювання:  побутові кондиціонерипромислові кондиціонери, теплові насоси, другое с доставкой по Украине.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові кондиціонери
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Будматеріали: сітка-рабиця, кондиціонери, насоси, інше обладнання з доставкою по Україні.
Металева сітка в широкому асортименті з доставкою
Ми займаємося виробництвом і установкою Сітки Рабиці  а також робимо вироби з металу такі як: ворота, паркани, хвіртки, дашки на криниця, сходи, ангари, навіси, решітки на вікна та інші вироби.  Гарантія, доставка по всім регіонам України.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Насоси:  занурювальні насосивихрові насоси, шнекові насоси, комплектуючі з доставкою по Україні.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові електронасоси
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Твоя крамниця  tsitka.com.ua пропонує своїм відвідувачам дуже великий асортимент:  сітки рабиці власного виробництва, кондиціонерів, теплових насосів, водяних насосів  по кращим цінам в Україні.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Акції - Липень 1-30
tsitka.com.ua отзывы: 78 из  100 125 голосов.