поставка зі складу виробника

ᐈ Шафа управління з одним перетворювачем частоти ✅ ⭐

Є в наявності 1
0
Модель: шкаф управління
0.00 грн
Нашли дешевле ?
Короткий опис
ᐈ Шафа управління з одним перетворювачем частоти ✅ ⭐Використання частотного керування забезпечує:енергозбереженняступінчасте регулюванняточну підтримку заданих параметрів системимінімальні втрати під час роботи двигуна... Читати далі...

ᐈ Шафа управління з одним перетворювачем частоти ✅ ⭐

Використання частотного керування забезпечує:

енергозбереження

ступінчасте регулювання

точну підтримку заданих параметрів системи

мінімальні втрати під час роботи двигуна.

Застосування

системи холодного та гарячого водопостачання;

технічне водопостачання;

опалення;

свердловинне використання;

вентиляція;

кондиціювання.

Шафа керування з одним перетворювачем частоти: Принцип роботи

Шафа керування має два режими керування – Ручна та Автоматична. Вибір режиму здійснюється користувачем. У ручному режимі керування насосами здійснюється на передній панелі шафи кнопками «Пуск/Стоп» відповідного насоса з відображенням індикації стану. В автоматичному режимі від сигналів зовнішніх датчиків. Принцип роботи шафи ґрунтується на схемі каскадного включення електродвигунів за сигналом від зовнішнього датчика зворотного зв'язку (тиск, витрата, температура, рівень, перепад тиску тощо).


Автоматичний режим

Розглянемо принцип автоматичного режиму з прикладу установок підвищення тиску. Сигнал датчика тиску порівнюється з фіксованим значенням перетворювача частоти. Неузгодженість між цими сигналами визначає частоту обертання крильчатки насоса.

На початку роботи вибирається основний насос на підставі оцінки часу мінімального напрацювання. Основний насос – це насос, який зараз працює від перетворювача частоти. Додаткові та резервні насоси підключаються безпосередньо до мережі живлення або через пристрій плавного пуску (серія шаф із м'якими пускачами).У шафах керування передбачено вибір кількості робочих/резервних насосів з панелі частотного перетворювача. Перетворювач частоти підключається до основного насоса та починає роботу. Частотно-регульований насос завжди запускається першим.

Після досягнення певної частоти обертання крильчатки насоса, пов'язаної із зростанням витрати води в системі, в роботу включається наступний насос. І так доти, доки тиск у системі не досягне заданого значення.

Для вирівнювання ресурсу електродвигунів за часом реалізовано функцію зміни послідовності підключення електродвигунів до перетворювача частоти, можливість користувача зміни часу перемикання. Час перемикання насосів можна змінювати в меню перетворювача частоти. У шафі реалізовано взаємне резервування насосів.

Під час перехідного процесу при пуску додаткового насоса зменшення гідроудару відбувається зниження швидкості основного насоса. Під час перехідного процесу при зупинці додаткового насоса зменшення гідроудару відбувається збільшення швидкості основного насоса. Перетворювач частоти забезпечує регулювання і плавний пуск тільки електродвигуна, який підключений безпосередньо до нього, інші електродвигуни запускаються безпосередньо від мережі.

Якщо використовуються електродвигуни великої потужності, рекомендується запускати додаткові електродвигуни через м'які пускачі зниження пускових струмів, обмеження гідроударів і збільшення загального ресурсу насоса. У цьому випадку слід використовувати шафу керування з перетворювачем частоти та м'якими пускачами.Функція "СПАЧИЙ РЕЖИМ"

Ця функція оптимізує роботу шафи. Якщо тиск у системі досяг заданого значення і не змінюється протягом певного часу (немає витрати), і працює лише один насос з мінімальною продуктивністю, то перетворювач частоти зупиняє насос і переходить у «сплячий режим». Це скорочує споживання електроенергії та зменшує знос обладнання. Якщо тиск у системі стає меншим за заданий, то перетворювач частоти виходить із «сплячого режиму» і триває звичайна робота.


Аварійні ситуації

Обрив чи втрата сигналу датчика тиску.

За відсутності сигналу від датчика тиску відбувається зупинка всіх насосів, після чого перетворювач частоти виводить один із насосів на задану частоту (можливість зміни користувачем).

Аварія перетворювача частоти.

У разі аварії перетворювача частоти відбувається зупинка всіх працюючих електродвигунів, відбувається пуск одного з насосів безпосередньо до мережі без регулювання. При виборі опції «Блок підключення реле тиску для роботи під час аварії перетворювача частоти» шафа керування здійснюватиме каскадне включення та вимкнення заданої кількості насосів за сигналами реле тиску.

Аварія насоса.

В автоматичному режимі у разі несправності основного насоса шафа автоматично включить у роботу резервну,


✓ Шафа управління з одним перетворювачем частоти з доставкою по Україні ⭐

Написати відгук

Авторизація
Рекомендовані товари

✓ купити Шафа управління з одним перетворювачем частоти, ✓ ціна, ✓ ціна Шафа управління з одним перетворювачем частоти, ✓ фото Шафа управління з одним перетворювачем частоти, ✓ продаж Шафа управління з одним перетворювачем частоти

Сітка Клімат tsitka.com.ua - кращі пропозиції для Вас.

Сітка Клімат tsitka.com.ua - Товари з доставкою по Україні. Відбудуємо країну разом!

Кондиціювання:  побутові кондиціонерипромислові кондиціонери, теплові насоси, другое с доставкой по Украине.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові кондиціонери
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Будматеріали: сітка-рабиця, кондиціонери, насоси, інше обладнання з доставкою по Україні.
Металева сітка в широкому асортименті з доставкою
Ми займаємося виробництвом і установкою Сітки Рабиці  а також робимо вироби з металу такі як: ворота, паркани, хвіртки, дашки на криниця, сходи, ангари, навіси, решітки на вікна та інші вироби.  Гарантія, доставка по всім регіонам України.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Насоси:  занурювальні насосивихрові насоси, шнекові насоси, комплектуючі з доставкою по Україні.
Все для комфорту й кондиціюванні
Сучасні побутові та промислові електронасоси
Відмінний вибір. Оптимальний підбір. Гарантія. Доставка, установка, налаштування.

+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Твоя крамниця  tsitka.com.ua пропонує своїм відвідувачам дуже великий асортимент:  сітки рабиці власного виробництва, кондиціонерів, теплових насосів, водяних насосів  по кращим цінам в Україні.
+38 (097) 515-08-37 Київська обл. Фастівський р-н с.Велика Снітинка Вул Пушкіна 38, Україна
Акції - Липень 1-30
tsitka.com.ua отзывы: 78 из  100 125 голосов.