поставка зі складу виробника

Сітка Клімат-виробництво та продаж інтернет магазин

Про нас

 

 Сітка Клімат-основна наша діяльність це виробнитво та встановлення сітки рабиці та іншого виду парканів з профнастила,бетонний паркан та інші. Вироби з метала-стовби,ворота,хвіртки,сходи,навіси,решітки,дахи на криниці та інше.

Інше наше направлення це продаж та монтаж кондиціонерів різних моделей 

Mitsubishi Electric

Cooper&Hunter

Daikin

Gree

NORDIC

Tosot

Hisense

  Насоси для води каналізації, глибинні насоси,циркуляційні,насосні станції.гідробаки,насоси побутові та промислові

Lowara

Speroni

Wilo

Pentax

Pedrollo


Сітка Клімат - це інтернет-магазин, що працює безпосередньо з виробниками та прямими постачальниками товарів та обладнання з інших країн. Поки що в каталозі представлено трохи більше 1000 товарів для створення затишку у Вашому будинку, дачі, квартирі, гаражі, офісі, підприємстві. Але ми проводимо переговори, щоб якість та кількість товару була максимальною, а зручності при купівлі, виборі та доставці були найзручнішими для Вас.

Постачання прямо з заводів і складів постачальників. Готові працювати з бригадами та колективами, які займаються монтажем та встановленням даних товарів.

Сетка Климат  - это интернет-магазин, работающий напрямую с производителями и прямыми поставщиками товаров и оборудования из других стран. Пока в каталоге  представлено немного более 1000 товаров для создания уюта в Вашем доме, даче, квартире, гараже, офисе, предприятии. Но мы проводим переговоры, чтобы качество и количество товара было максимальным, а удобства при покупке, выборе и доставке были самыми удобными для Вас.

Поставки прямо с заводов и складов поставщиков. Готовы работать с бригадами и коллективами, занимающихся монтажем и установкой даных товаров.Про нас

Хіт продажів
Рекомендовані статі